Vestavěné skříně Plzeň

Trendem současného moderního bydlení je snaha o účelnost a úsporu místa. Proto jistě každý uvítá, když má kam umístit nejrůznější věci, od úklidových potřeb, přes ošacení, obuv až po tašky či sportovní potřeby. Pokud si necháte do svého bytu zabudovat vestavěné skříně, budete mít po problémech, kam co uložit. Nic vám nebude překážet a přitom budete mít vše stále po ruce. Stačí otevřít lehké posuvné dveře a vše máte hned na očích.

S výrobou vestavěných skříní máme bohaté zkušenosti načerpané za 25 let, po které existuje naše, značková, prodejna kvalitního nábytku působící v Plzni pod názvem JZ kuchyně-nábytek. Za tuto dobu se vestavěné skříně Plzeň staly opravdovým pojmem na trhu s nábytkem. Zhotovujeme vestavěné skříně na míru Plzeň, což, znamená, že náš technik u vás v bytě změří příslušný prostor a vy sami si můžete zvolit uspořádání polic, aby vyhovovaly přesně vašim představám. Budete tak mít prostor i pro rozměrnější předměty, jako je žehlicí prkno či přenosné schůdky apod. Díky vestavěným skříním dokonale využijete prostor a posuvné dveře vám ušetří místo, které byste jinak museli ponechat pro otvírání dveří klasické skříně.

Skříně na míru dokonale využijí váš prostor a posuvné dveře šetří místo. Vaše tajemství zůstane za našimi dveřmi.

Vestavěné skříně VARIANT

Typ Variant je stavebnice, díky níž si můžete postavit skříň přesně podle svých představ. Její konstrukce není v ničem ošizena, vyniká kvalitou a precizností zpracování a nadčasovým designem. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu, stejně tak velký je i výběr dezénů, úchytek a doplňků. Rovněž kování je velice kvalitní a esteticky skvěle ladí s vestavěným nábytkem. Splňujeme i vysoké nároky, které zákazníci kladou na maximální přesnost nejen při výrobě, ale i při samotné montáži v bytě. Na kvalitě zpracování záleží funkčnost vestavěných skříní, zejména posuvných dveří, které se musí pohybovat v drážkách zcela lehce a hladce i po dlouhé době používání.

Naše vestavěné skříně Plzeň vás plně uspokojí svou nadčasovostí a kvalitou zpracování. Dokonale splynou s ostatním nábytkem, ušetří vám značný prostor a umožní vytvořit útulné a vzdušné prostředí v bytě, kde bude úklid mnohem rychlejší a snadnější díky prostornému úložnému prostoru.

Stáhněte si

pdfVARIANT405.50 KB 

Proč vestavěnou skříň právě od nás?

  • Český výrobce s tradicí od roku 1991
  • Neošizená konstrukce.
  • Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.
  • Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.
  • Záruka 36 měsíců.
  • Výroba atypů je pro nás samozřejmostí.