Ložnice Plzeň

Je známo, že člověk stráví zhruba jednu třetinu svého života v posteli. Už proto by měla být ložnice příjemným prostorem, který láká k odpočinku a sladkým snům při ničím nerušeném spánku. Ložnice by měla být nejen funkční, ale i příjemná na pohled, zkrátka, aby se v ní člověk cítil co nejlépe.

Všechny tyto požadavky vám splní naše značková prodejna nábytku JZ kuchyně a nábytek, sídlící v Plzni. Působíme v nábytkářském oboru již od r. 1991 a za tuto dlouhou dobu jsme získali tradici a věhlas. Kvalitní prací jsme si vydobyli uznání zákazníků, pro které je ložnice Plzeň pojmem a symbolem spolehlivosti. Pokud nemáte zcela konkrétní představu o své budoucí ložnici, můžete si vyžádat vytvoření 3D grafického návrhu, který stejně jako návrh cenové kalkulace provádíme zdarma.

Ložnice RELAX

Nábytek RELAX je moderní systém pro vaši ložnici. Obsahuje široku nabídku skříní s posuvnými dveřmi, postelí, komod a nočních stolků.

Dveře skříní jsou usazeny v hliníkovém rámu a dodávají vaší ložnici osobitý charakter.

Stáhněte si

pdfRELAX3.36 MB

Ložnice EXCEL

Nábytek EXCEL je moderní systém pro vaši ložnici. Obsahuje široku nabídku skříní s posuvnými dveřmi, postelí, komod a nočních stolků.

Dveře skříní jsou usazeny v hliníkovém rámu a dodávají vaší ložnici osobitý charakter.

Stáhněte si

pdfEXCEL10.85 MB

Ložnice na míru

Na grafickém 3D návrhu v profesionálním programu můžete s naší pomocí různě pohybovat nábytkem a doplňky v ložnici a vytvořit si tak dokonalou a zcela konkrétní iluzi konečné podoby své ložnice. Stačí pro to udělat jen málo, a to zaslat nám rozměry daného prostoru. Při zaměřování ložnice je pro vytvoření kvalitního 3D návrhu je důležité nezapomenout na:

  • půdorys místnosti a výšku stropu
  • rozmístění rozvodů vody, plynu a elektrických zásuvek (pokud je nechcete přemisťovat)
  • rozměry a polohu dveří a oken včetně umístění a výšky parapetů
  • rozměry a umístění radiátorů včetně potrubí

V případě uzavření smlouvy vás navštíví náš specialista, kteří daný prostor rovněž zaměří a zjistí-li rozdílné hodnoty, provedeme v návrhu potřebné úpravy. Máte-li zájem o ložnice Plzeň a o zpracování 3D grafického návrhu, doporučujeme se předem objednat telefonicky nebo e-mailem, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám. Rovněž si můžete vyžádat zhotovení i atypických modulů či celých postelí a vytvořit si ze své ložnice naprosto osobité a originální místo pro spánek a relaxaci. Výběr našich ložnic je velmi široký a jsme schopni vybavit jak malou, tak i velkou a prostornou ložnici. Ideální je například nábytek MAXIM, EXCEL který představuje moderní řešení. Jde o systém obsahující pestrou nabídku skříní s posuvnými dveřmi, různé tvary a velikosti postelí, komod a nočních stolků.

Proč ložnici právě od nás?

  • Český výrobce s tradicí od roku 1991.
  • Neošizená konstrukce.
  • Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.
  • Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.
  • Záruka 36 měsíců.
  • Výroba atypů je pro nás samozřejmostí.