Kuchyně Plzeň

Nejpoužívanější místností v bytě bývá kuchyň, a proto si zaslouží, aby byla vybavena moderně, esteticky a přitom s maximální funkčností. Pokud chcete mít svou kuchyň zařízenou v souladu s nejnovějšími trendy, nabízíme vám naši pomoc. Naše značková prodejna nábytku a kuchyní JZ kuchyně se sídlem v Plzni má bohaté zkušenosti získané za bezmála 25 - letou výrobu nejen kuchyní, ale i obývacích pokojů, ložnic a vestavěného nábytku.

Nadčasový design a prvotřídní kvalita.

Kuchyně Plzeň představují nadčasový design a prvotřídní kvalitu za rozumné ceny. S kvalitním provedením kuchyní souvisí i perfektní doplňky, jako je například špičkové kování BLUM, na které poskytujeme doživotní záruku.

Kuchyňská linka OPTIMA je představitelem moderního řešení, které svou variabilností, funkčností, designem, a to za rozumnou cenu, uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Čelní plochy si můžete vybrat podle svého vkusu z lamina, prolisu, frézovaného prolisu, provedení Mirror gloss, což je dřevotříska s oboustranně nalisovaným odolným lesklým HPL laminátem, nebo polyuretanového laku. Dvířka jsou osazena kvalitními klipovými panty BLUM s tlumením a jejich vyklápění zajišťují plynokapalinové vzpěry. Zásuvky mají metaboxy BLUM, nebo si za příplatek můžete nechat namontovat plnovýsuvy s dotlumením. Pokud si vyberete kuchyně Plzeň, bude to pro vás znamenat radost z vaření a uspokojení z kvalitní a designově nadčasově zařízené kuchyně.

Čelní plochy se vyrábí v několika variantách:

 • LAMINO 
  laminovaná dřevotříska 18mm olepená dokola 2mm ABS hranou.
 • PROLIS 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně potažená folií.
 • PROLIS LESK 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně potažená lesklou folií.
 • MIRROR GLOSS 
  dřevotříska s oboustranně nalisovaným odolným lesklým HPL laminátem.
 • LAK 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně lakovaná odolným polyuretanovým la­kem.

Korpusy skříněk
jsou vyrobeny z 18mm laminované dřevotřísky, která zaručí potřebnou pevnost a nosnost nábytku. Hrany jsou olepeny odonou 0,5mm ABS hranou. korpusy jsou dodávány slepené, což zlevňuje montáž vaší kuchyně.

Dvířka
jsou osazena kvalitními klipovými panty BLUM s tlumením. Vyklápění dvířek zajišťují plynokapalinové vzpěry s desetiletou zárukou, nebo komfortní mechanismy AVENTOS od firmy BLUM.

Zásuvky
jsou standardně osazeny metaboxy BLUM s doživotní zárukou. Metaboxy je možno doplnit tlumením BLUMOTION, které zajistí plynulé dovření zásuvky. Za příplatek je možno standardní zásuvky nahradit kvalitními plnovýsuvy s dotlumením od firem Blum, Grass nebo Furnital.

Stáhněte si

pdfOPTIMA katalog3.34 MB

pdfOPTIMA perokresby20.09 MB

pdfOPTIMA novinky295.99 KB

Proč kuchyně právě od nás?

 • Český výrobce s tradicí od roku 1991.
 • Neošizená konstrukce – nábytek dodáváme smontovaný.
 • Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.
 • Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.
 • Záruka 36 měsíců.
 • Výroba atypů je pro nás samozřejmostí. 

Pojem kuchyně Plzeň je znám nejen mnohým Plzeňákům, ale i širokému okolí. Kuchyně nejen vyrábíme, ale nabízíme také jejich montáž na klíč za internetové ceny. Pro zákazníky je velice zajímavá a atraktivní služba spočívající ve vytvoření 3D grafického návrhu, který spolu s cenovou kalkulací provádíme zdarma. Máte tak jedinečnou příležitost vidět, jak bude vaše budoucí kuchyň vypadat. Navíc si můžete s naší pomocí realizovat vlastní představy, volit optimální místa pro jednotlivé spotřebiče a vidět konečnou podobu kuchyně ještě před tím, než se začne vyrábět na míru a montovat u vás v bytě. Bezkonkurenční je u nás rovněž počet kombinací barevného provedení kuchyně, neboť si můžete vybírat z více než tří stovek barevných možností.