Kuchyně Plzeň

Nejpoužívanější místností v bytě bývá kuchyň, a proto si zaslouží, aby byla vybavena moderně, esteticky a přitom s maximální funkčností. Pokud chcete mít svou kuchyň zařízenou v souladu s nejnovějšími trendy, nabízíme vám naši pomoc. Naše značková prodejna nábytku a kuchyní JZ kuchyně se sídlem v Plzni má bohaté zkušenosti získané za bezmála 10 - letou výrobu nejen kuchyní, ale i obývacích pokojů, ložnic a vestavěného nábytku.

Nadčasový design a prvotřídní kvalita.

Kuchyně Plzeň představují nadčasový design a prvotřídní kvalitu za rozumné ceny. S kvalitním provedením kuchyní souvisí i perfektní doplňky, jako je například špičkové kování BLUM, na které poskytujeme doživotní záruku.

Kuchyňská linka DELI je představitelem moderního řešení, které svou variabilností, funkčností, designem, a to za rozumnou cenu, uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Čelní plochy si můžete vybrat podle svého vkusu z lamina, akrylu, prolisu, frézovaného prolisu, provedení Mirror gloss, což je dřevotříska s oboustranně nalisovaným odolným lesklým HPL laminátem, nebo polyuretanového laku. Dvířka jsou osazena kvalitními klipovými panty BLUM s tlumením a jejich vyklápění zajišťuje výklopný mechynismus BLUM AVENTOS. Zásuvky mají plnovýsuv s dotlumením STRONG BOX, nebo si za příplatek můžete nechat namontovat plnovýsuvy s dotlumením BLUM. Pokud si vyberete kuchyně Plzeň, bude to pro vás znamenat radost z vaření a uspokojení z kvalitní a designově nadčasově zařízené kuchyně.

Čelní plochy se vyrábí v několika variantách:

 • LAMINO 
  laminovaná dřevotříska 18mm olepená dokola 2mm ABS hranou.
 • AKRYL
  MDF deska s jednostranně nalisovanou vrstvou akrylu v tloušce 0,8 mm ve vysokém lesku.
 • PROLIS 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně potažená folií.
 • PROLIS LESK 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně potažená lesklou folií.
 • MIRROR GLOSS 
  dřevotříska s oboustranně nalisovaným odolným lesklým HPL laminátem.
 • LAK 
  frézovaná MDF deska 18mm jednostranně lakovaná odolným polyuretanovým la­kem.

Korpusy skříněk
jsou vyrobeny z 18mm laminované dřevotřísky, která zaručí potřebnou pevnost a nosnost nábytku. Hrany jsou olepeny odonou 0,5mm ABS hranou. korpusy jsou dodávány slepené, což zlevňuje montáž vaší kuchyně.

Dvířka
jsou osazena kvalitními závěsy BLUM s integrovaným tlumením. Vyklápění dvířek zajišťují komfortní mechanismy AVENTOS (HK S, HK, HF) od firmy BLUM.

Zásuvky
jsou standardně osazeny plnovýsuvem STRONG BOX. Ekonomickou varianou je  metabox Blum, jenž je možno doplnit tlumením BLUMOTION, které zajistí plynulé dovření zásuvky. Za příplatek je možno standardní zásuvky nahradit kvalitními plnovýsuvy ANTARO s dotlumením od firmy BLUM.

Stáhněte si

pdfDELI katalog10.54 MB

Proč kuchyně právě od nás?

 • Český výrobce s tradicí od roku 1991.
 • Neošizená konstrukce – nábytek dodáváme smontovaný.
 • Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.
 • Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.
 • Záruka 36 měsíců.
 • Výroba atypů je pro nás samozřejmostí. 

Pojem kuchyně Plzeň je znám nejen mnohým Plzeňákům, ale i širokému okolí. Kuchyně nejen vyrábíme, ale nabízíme také jejich montáž na klíč za internetové ceny. Pro zákazníky je velice zajímavá a atraktivní služba spočívající ve vytvoření 3D grafického návrhu, který spolu s cenovou kalkulací provádíme zdarma. Máte tak jedinečnou příležitost vidět, jak bude vaše budoucí kuchyň vypadat. Navíc si můžete s naší pomocí realizovat vlastní představy, volit optimální místa pro jednotlivé spotřebiče a vidět konečnou podobu kuchyně ještě před tím, než se začne vyrábět na míru a montovat u vás v bytě. Bezkonkurenční je u nás rovněž počet kombinací barevného provedení kuchyně, neboť si můžete vybírat z více než tří stovek barevných možností.